czwartek, 19 stycznia 2017

O mnie.

Chciałabym, żebyście mnie troszkę poznali, no więc let's go!
Mam na imię Amelia (Nie lubię tego imienia.) Urodziłam się 11.02.2005 roku ^^ Lubię siatkówkę, chodzę do szkoły muzycznej, na zajęcia z tańca nowoczesnego.. no więc "ambitna" dziewczynka, c'nie? Tylko problem w tym, że mi się już nie chce... tzn. na siatkę i taniec chodzę z chęcią, ale szkoła muzyczna... no niee.. xd Czytam dość dużo książek. Nie mam problemów z j. polskim, za to matematyka jest 'zua'! Łatwo zawieram nowe znajomości, ostatnio nawet sb pogadałam z babką ze sklepu. Lolz, kupiłam śmietanę.. Ale teraz troszkę o moim koncie.
Mój nick to Ami1102 mam obecnie 20 level, który wbiłam dzisiaj ^^ (19.01.2017) i jak brakowało mi jakieś 10-30 tyś. to ciągle o parę tysi mi się zmniejszało, ale jak już brakowało mi 1-8k to nikt nie pomagał.. THE FCK LOGIC!
UWAGA! NA MSP SĄ MOJE ZDJĘCIA!
No to chyba na tyle, może kiedyś zrobię Q&A, ale musiałabym zrobić specjalnego posta i mieć więcej czytelników :)
Dzięki za uwagę!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz