Hej! Tutaj Amczii i czy pamiętacie clausa? Tego gościa co rok utworzenia miał 2005, że niby założyciel, i wgl pierwsze konto. Nie da się go już wyszukać jak kiedyś. A kiedy spróbujecie zrobić konto o tej nazwie, to będzie wam pokazywało, że jest zajęta. No więc dzięki mojej znajomej, dowiedziałam się jak "znaleźć" clausa. Musimy wyszukać użytkownika $Scooby$ i kliknąć znajomego obok serduszka (którego btw. nie ma XD)
Kiedy to zrobicie zostaniecie przeniesieni do profilu clausa. :)
Niestety nie da rady wejść już na jego profil :( Smutałke.
To na tyle w tym poście. Do następnego razu!
~Amczii
PS Jeśli interesujecie się grą The Sims 4 i chcielibyście jakiś blog regularnie prowadzony, to zapraszam do mojego! :)) Link jest tu ♥