Cześć! Tutaj Ami, i dziś postanowiłam przygotować dla was pomysły na zarobienie SC, a więc zaczynajmy! :)
1. Kręcenie kołem fortuny.
Codziennie po wejściu na MSP mamy możliwość zakręceniem kołem fortuny, jeśli będziemy wchodzić na MSP codziennie to może nam się uzbierać dość fajna sumka (podobno jeśli trzyma się przycisk przez 4 sekundy na kole fortuny to jest większa szansa, że wypadnie 40 SC). Dodatkowo VIPy mają możliwość kręcenia kołem VIP i dodatkowe kręcenia, np. 3 razy dziennie.
2. Oglądanie filmów.
Każdy użytkownik wie, że za oglądanie filmów zarabia się 10, a później 5 SC..
Wybierzcie sobie zatem osobę z dużą ilością seków (nie wszystkie konta sek, 10sek mają jakiekolwiek filmy, ale są takie z ponad 100 sekami :D) i róbcie maraton B) Lub grajcie w inną grę, czytajcie książkę, lub cokolwiek żeby wykorzystać ten czas.
3. Pieszczenie zwierzaków.
Odwiedźcie znajomego, który ma dużo zwierzaków w pokoju i po prostu je pieśćcie (klikając na nie).
Jeśli wasi znajomi mają jednak po 2, max 3 zwierzaczkach kliknijcie w Highscores (Puchar znajdujący się na górnym pasku, gdzie również znajdują się: Aktywność, Przyjaciele, Mój profil, Mój Pokój, Poczta, Forum, YouTube i wreszcie Highscores) po kliknięciu w tym okienku TOP MS u góry są takie zakładki. MovieStars, Movies itp., znajdźcie zakładkę zwierzaki i kliknijcie w nią, a później patrzcie na nazwę pod imieniem zwierzaka, powinno pisać "od [np.] starlinex. Osoby w TOP zazwyczaj mają dużo zwierzaków :)
4. Podlewanie roślinek.
Mam świadomość, że roślinki zostały dawno temu wycofane (link do jednego artykułu dotyczącego roślinek: #LINK), jednak niektóre osoby dalej je posiadają. Tak samo jak w przypadku zwierzaków klika się na nie i .. podlewa! :D Raz na komórce miałam buga i pokazywało mi, że mam roślinkę w pokoju.. xd Mogłam ją podlewać itp, LOLz.
5. Lovkowanie ArtBook'ów.
Nie wiem, czy wiedzieliście, ale jeśli będziecie lovkować artbooki to za 1 lovka po pewnym czasie dostaniecie 1 SC. Może to i mało, ale dla osoby, która uwielbia siedzieć i oglądać 'kreatywność' innych to bardzo dobry sposób na zarobek :))
6. Oglądanie waszych filmów.
Oczywiście jeśli MS oglądają nasze filmy zyskujemy fame i SC, jednak co robić jeśli nasi znajomi nie są zbyt chętni do oglądania naszych filmów?
a) reklamowanie się wszędzie typu: "Dziewczynka - HORROR, oglądnij jeśli się nie boisz (d)" XD,
b) wymienianie filmami - polega na tym, że z obojętnie jakim użytkownikiem oglądacie sobie nawzajem filmy, zazwyczaj jest ustalone, np. każdy ogląda 5 filmów,
c) robienie ciekawych filmów - pamiętajcie w filmie powinna być odpowiednia muzyka, tło, animacje, osoby + mimika postaci. Bardzo irytujące jest to, że filmy mają 100 błędów, leci domyślnie ustawiona muzyczka, a MovieStar mają podstawowe animacje i nie zmienia im się strój, choć jest 'następny dzień',
d) oglądanie sobie filmu na multikontach - jeśli macie cierpliwość to zróbcie sobie multikonta i oglądajcie swój film, może kiedyś będzie jako najlepszy film spośród waszych znajomych i oni też go obejrzą?
7. Zbieranie SC w pokojach rozmów.
Co jakiś czas w chatroomach pojawiają się różne Quizy, lub po prostu SC, wtedy należy je zebrać. Może ktoś akurat zrobi Diamond Ride?
8. Wygrywanie gier MSP.
Jeśli wygracie grę typu Ubierz się, lub Zwariowane Karty to będziecie mieli możliwość kręcenia kołem.
9. Otrzymywanie pozder.
Za każde pozdro dostaje się 500 SC i 3000 fame, jednak bardzo rzadko ktoś daje pozdro bez powodu, no chyba, że to twój przyjaciel na MSP. Ogólnie w ostatnim czasie dostałam bardzo dużo pozder tylko dlatego, że dana osoba wbijała lvl xD
10. Kupowanie VIP'ów.
Niestety, aby w krótkim czasie zdobyć 120k SC jesteśmy (prawie) zmuszeni kupić VIPa. Oczywiście są tańsze VIPy, ale zmniejsza się też ilość otrzymanych SC.
11. Hacki.
Jeśli nie stać nas na VIPa, lub po prostu nie chcemy wydawać pieniędzy, ale też nie chce nam się zbierać SC zostaje nam tylko jedno.. pobranie hacka. Niestety mało hacków działa a większość jest płatne, więc tak naprawdę więcej stracimy. Więc jeśli pobieracie hacka to pamiętajcie o tych zasadach:
a) Po pobraniu zawsze skanujcie plik.
b) Anulujcie pobieranie jeśli wyskakuje wam, że plik może być niebezpieczny.
c) Jeśli każą wam podać numer telefonu od razu wyjdźcie. Nawet jeśli dadzą wam regulamin to będzie on długi i małymi literkami będzie dopisane, że np. co tydzień z konta będzie pobierane 5 zł, nawet jeśli nie otworzycie tych sms'ów.
d) Nie pobierajcie hacków z dziwnych stron, które są niedopracowane, lub mają tylko samo download.
I to wszystkie znane mi sposoby. Jeśli o czymś zapomniałam to sorki, ale jest 23 i mój mózg jest cały w Simsach HIHI. Dzięki za uwagę, pozdro! ;*
~Amczii
środa, 25 stycznia 2017
czwartek, 19 stycznia 2017
O mnie.
Chciałabym, żebyście mnie troszkę poznali, no więc let's go!
Mam na imię Amelia (Nie lubię tego imienia.) Urodziłam się 11.02.2005 roku ^^ Lubię siatkówkę, chodzę do szkoły muzycznej, na zajęcia z tańca nowoczesnego.. no więc "ambitna" dziewczynka, c'nie? Tylko problem w tym, że mi się już nie chce... tzn. na siatkę i taniec chodzę z chęcią, ale szkoła muzyczna... no niee.. xd Czytam dość dużo książek. Nie mam problemów z j. polskim, za to matematyka jest 'zua'! Łatwo zawieram nowe znajomości, ostatnio nawet sb pogadałam z babką ze sklepu. Lolz, kupiłam śmietanę.. Ale teraz troszkę o moim koncie.
Mój nick to Ami1102 mam obecnie 20 level, który wbiłam dzisiaj ^^ (19.01.2017) i jak brakowało mi jakieś 10-30 tyś. to ciągle o parę tysi mi się zmniejszało, ale jak już brakowało mi 1-8k to nikt nie pomagał.. THE FCK LOGIC!
UWAGA! NA MSP SĄ MOJE ZDJĘCIA!
No to chyba na tyle, może kiedyś zrobię Q&A, ale musiałabym zrobić specjalnego posta i mieć więcej czytelników :)
Dzięki za uwagę!
Mam na imię Amelia (Nie lubię tego imienia.) Urodziłam się 11.02.2005 roku ^^ Lubię siatkówkę, chodzę do szkoły muzycznej, na zajęcia z tańca nowoczesnego.. no więc "ambitna" dziewczynka, c'nie? Tylko problem w tym, że mi się już nie chce... tzn. na siatkę i taniec chodzę z chęcią, ale szkoła muzyczna... no niee.. xd Czytam dość dużo książek. Nie mam problemów z j. polskim, za to matematyka jest 'zua'! Łatwo zawieram nowe znajomości, ostatnio nawet sb pogadałam z babką ze sklepu. Lolz, kupiłam śmietanę.. Ale teraz troszkę o moim koncie.
Mój nick to Ami1102 mam obecnie 20 level, który wbiłam dzisiaj ^^ (19.01.2017) i jak brakowało mi jakieś 10-30 tyś. to ciągle o parę tysi mi się zmniejszało, ale jak już brakowało mi 1-8k to nikt nie pomagał.. THE FCK LOGIC!
UWAGA! NA MSP SĄ MOJE ZDJĘCIA!
No to chyba na tyle, może kiedyś zrobię Q&A, ale musiałabym zrobić specjalnego posta i mieć więcej czytelników :)
Dzięki za uwagę!
Ceeść,.
Ceeść.. Jestem Ami i to jest mój nowy blog. Prowadziłam już bloga Apokalipsa MSP, jednak nikt mi w nim nie pomagał, wszystkie redaktorki nie pisały, w tym ja.. Chciałabym zacząć od nowa.. :)
Nowe redaktorki, nowe konto (tzn, stare konto, ale.. dobra, nie wiem jak to wytłumaczyć). No ale nic! ♥ Pozdro
Nowe redaktorki, nowe konto (tzn, stare konto, ale.. dobra, nie wiem jak to wytłumaczyć). No ale nic! ♥ Pozdro
Subskrybuj:
Posty (Atom)

