czwartek, 19 stycznia 2017

Ceeść,.

Ceeść.. Jestem Ami i to jest mój nowy blog. Prowadziłam już bloga Apokalipsa MSP, jednak nikt mi w nim nie pomagał, wszystkie redaktorki nie pisały, w tym ja.. Chciałabym zacząć od nowa.. :)
Nowe redaktorki, nowe konto (tzn, stare konto, ale.. dobra, nie wiem jak to wytłumaczyć). No ale nic! ♥ Pozdro


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz