niedziela, 4 marca 2018

HOT LOOK'S // marzec 2018

Cześć. Oh yea, wiem, że jestem beznadziejna, ale czas wracać do naszej przeuroczej gierki, a wraz z tym zacząć nową serię.

HOT LOOK'S to seria, w której oceniam trzy najlepsze looki (według Highscores) ostatniego tygodnia. Zaznaczam, że to tylko i wyłącznie moja opinia, bo wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Tobie może się coś podobać - mi niekoniecznie. A więc let's go..

1. alexlong2



Powiedzmy sobie szczerze, to nie mój styl. Za dużo uroku i ogólnie.. wszystkiego. Serduszkowe kolczyki, bluzka z kwiatami, torebka, spódnica z kokardą i wyciętymi sercami, buty połączone ze skarpetkami z kokardą. Po prostu NIE! Kolorystyka jest ładna. Róż i biel. Jednak ten look jest strasznie chaotyczny. Nie wiadomo co jest takim gwoździem, wiecie, dopełnieniem. Tu kwiatki, tam serca, a obok jeszcze kokardki. Look jest strasznie przesadzony i przypomina mi takie dziewczynki w przedszkolu, które uprą się, że ubiorą się same i wynikiem są spodnie we wzorki i bluzka z Krainy Lodu. Wiadomo, dzieci to dzieci, ich nikt nie ocenia. Cieszę się, że włosy są w neutralnym kolorze, bo gdyby były np. fioletowe, kompletnie nie wiedziałabym co powiedzieć.
Podsumowując - look jest dla mnie słaby i za dużo się w nim dzieje. Moja ocena to 4/10

2. Super jasiek 300



Drugie miejsce zajął Super jasiek 300. Sytuacja wygląda tu dużo lepiej, bo wiadomo o co chodzi.
T-shirt z nadrukiem, jasne, kontrastujące jeansy, ciężkie buty oraz nowoczesne dodatki.
Według mnie look jest okej. Wszystko jest na swoim miejscu. Podoba mi się połączenie bieli, czerni i czerwieni na koszulce. Niestety strój wydaje się być pusty. Dla mnie to taki casualowy look. Moja ocena to 6/10

3. alexlong2



Wracamy do alexlong2. Ten look jest o wiele, wiele lepszy. Połączenie kolorów jest niezbyt oryginalne, ale ja lubię taką zwyczajność - czerń, biel itd.
Kapelusz, którego jestem fanką, szare włosy, które dają świeżości, duże kolczyki, kurtka, która "zrobiła całą robotę", koszulka w paski, zwykłe jeansy i dodające elegancji obcasy.
Według mnie jest to bardzo jesienny look. Zwykły, a jednak aż chce się go kupić. Podobają mi się włosy,  które są szare, ale nieco jaśniejsze od kurtki i kapelusza. Kolczyki zastępują inne zbędne dodatki, bo jestem pewna, że dodając tu jakiś naszyjnik efekt nie byłby taki oszałamiający. Całość prezentuje się świetnie i mogłabym nawet kupić ten look. 10/10.

Dzięki za uwagę.
~Ami1102

1 komentarz: