czwartek, 16 lutego 2017

Nowe konto Google.

Cześć! Tutaj Ami.. przepraszam, że piszę z tego konta, jednak moje główne zostało zablokowane za prawa autorskie (wstawiałam odcinki z mojego ulubionego serialu i mi usuwali, aż w końcu mnie blokneli :_:) Trudno.. tamto konto usunęłam, bo nie mogłam zalogować się na
1. YouTube
2. Bloggera
ponieważ wyskakiwało mi okienko, że nie mogę tego zrobić, bo coś tam, bla, bla, bla.
Wiecie.. XD
Teraz korzystam z tego konta i mam tutaj ustawienie Adma i w ogóle tamto konto już nie istnieje, dlatego może wam się wyświetlać, że napisał Unknow, ale na razie wyświetla się normalnie, bo mam jeszcze opcje odzyskania tamtego konta, ale po co mi one, skoro i tak nie mogę nawet zalogować się na bloggera? .-.  Nie wiem, czy w ogóle będzie napis Unknow, ale whatever.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz